KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9223068

nr 922 3068

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, Bali, signerad, 68x60, 1998

måndag 3 november 2014
kl 18:40:54